درباره شرکت ما

درباره شرکت برق و صنعت اسپیناس

شرکت برق و صنعت اسپیناس در سال 1390 در پی نیاز صنایع بالا دستی کشور به تجهیزات پیشرفته صنعتی و آزمایشگاهی پایه گذاری شد. هدف از راه اندازی این شرکت در نگاه نخست برطرف نمودن نیازهای صنایع کشور به تامین و ارائه خدمات در زمینه تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی در دوران تحریم و در دورنمای آینده ارتقاء سطح دانش فنی و پژوهشی در صنایع مادر کشور از جمله معدن، سیمان، پتروشیمی و نفت و گاز بوده است. بدین منظور از ابتدا با بکارگیری نیروهای زبده و متخصص در زمینه های ذکر شده به ویژه در عرصه انرژی، اقدام به شناسایی نیازهای موجود در کشور نموده و با برقراری ارتباط با شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی و ایجاد نمایندگی در کشورهای مختلف گام نخست را در رفع نیازهای اساسی صنعت ملی برداشتیم.

از ابتدای راه اندازی آنچه را که ما به عنوان سرلوحه کار خویش قرار دادیم، ارائه خدمات فنی به صنایع اصلی کشور بوده است و بنابراین بازرگانی تنها بخش کوچکی از هدف و حوزه فعالیت ما می باشد و آنچه که سبب شده تا علاوه بر امور بازرگانی، به دانش فنی موجود در زمینه های گوناگون دسترسی یابیم، تحقق آرمان تولید ملی و صنعت داخلی، بومیسازی دانش فنی کشور ایران و کاهش وابستگی به تولیدکنندگان برون مرزی بوده است.

در تمامی مراحل کار، رکن اساسی این شرکت که همواره مورد توجه ما بوده، احترام به مشتری و برآورده کردن نیازهای ایشان است. بدین منظور تمامی بخش های شرکت از جمله گروه های تخصصی فنی و بازرگانی تلاش مستمر در راستای شناسایی نیازهای مشتریان بخش صنعت و برآورده کردن آنها در کمترین زمان ممکن بوده است.

همچنین محصولات ارائه شده توسط این شرکت در تمامی مراحل استفاده از گارانتی کامل و خدمات پس از فروش برخوردار هستند که این خود تایید کننده هدف ما در جلب نظر و اطمینان دهی هر چه بیشتر به مشتریان است.